Danas su naši ministranti, u pratnji župnika, kapelana i nekoliko odraslih osoba, proveli lijep dan na izletu u Mađarskoj.
Najprije smo posjetili Tapolcu i njezino poznato podzemno jezero Tavasbarlang, jedinstveni sustav špilja i jezera nastao djelovanjem vode kroz tisuće godina. Nakon toga uživali smo u prekrasnim pogledima na vinograde i krajolik oko Balatona te zajedno ručali.
Poslijepodne smo proveli u Bobo Fun Parku u Alsópáhoku, gdje su ministranti kroz razne igre i aktivnosti pokazali spretnost, timski duh i veliko oduševljenje.
Ispunjeni lijepim dojmovima i zahvalni za ugodno zajedništvo, vratili smo se svojim kućama uz kratko zaustavljanje za okrjepu na putu.