U ORGANIZACIJI ŽUPNOG KARITASA ŽUPE PRESVETOG TROJSTVA U NEDELIŠĆU SLUŽENA JE MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE I ODRŽANO PRIGODNO DRUŽENJE

U nedjelju 10. rujna poslije podne u 15.00 sati služena je sveta misa za starije i nemoćne, a poslije mise je bilo prigodno druženje. Sve je to bilo u organizaciji župnog karitasa i suradnika. Iskreno hvala župnom karitasu i voditeljici Boženi Hajdarović.
Misu je služio župni vikar vlč. Andrija Botković. Na misi je svirao kantor Vladimir Mihaljević i pjevali stariji pjevači.
Prije mise je bila sveta ispovijed. Uz župnog vikara ispovijedali su župnik i umirovljeni svećenik vlč. Josip Horvat.
Puno hvala i župnom zvonaru Miroslavu Horvatu i suradnicima.
Na početku svete mise svi su primili sakrament bolesničkog pomazanja.
Poslije svete mise bilo je prigodno druženje i zakuska za sve prisutne.
Zahvaljujemo svima koji su nam na bilo koji način pomogli. Posebna zahvala ide „MESNICI MIHALIĆ“ i direktoru Ivici Mihaliću, DVD-u Nedelišće i predsjedniku Zlatku Marciušu, Općini Nedelišće i načelniku Nikoli Novaku.